Mamy Telemarketera Roku!


Skarbnica Narodowa Telemarketer RokuJak pracować to tylko z najlepszymi! Dwójka naszych konsultantów podbiła serca jury konkursu „Telemarketer Roku”. Klaudia Cieślińska otrzymała główna nagrodę w kategorii „sprzedaż przychodząca”, a Łukasz Świdwa wyróżnienie w kategorii „sprzedaż wychodząca”.

Skarbnica Narodowa od lat stawia na profesjonalizm w obsłudze Klienta oraz poszerzanie doświadczenia, wiedzy i umiejętności naszych konsultantów. Zdobycie nagród w najbardziej prestiżowym konkursie w branży call i contact center jest wspaniałym podsumowaniem tych starań.

W tym roku odbyła się już 10. edycja konkursu „Telemarketer Roku”. Do finałowej rozrywki wyłoniono 31 konsultantów z blisko 200 zgłoszonych. Najlepsi konkurowali w 8 kategoriach. Już samo znalezienie się w ścisłym gronie finalistów jest wielkim wyróżnieniem i docenieniem naszej pracy. A zdobycie głównej nagrody przekracza wszelkie wyobrażenia” – mówi Klaudia Cieślińska, która może się szczycić tytułem „Telemarketera Roku”.

Co roku czekamy na konkursu. To świetnie wpływa na pracę, gdyż cały czas z tyłu głowy motywuje do pracy i systematycznego zwiększania swojego doświadczenia” – dodaj Łukasz Świdwa, który otrzymał wyróżnienie w jednej z najbardziej konkurencyjnych kategorii „sprzedaż wychodząca”. 

Za ogólnopolski konkurs Telemarketera Roku odpowiada Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Nad merytoryczną stroną czuwa Rada Programowa, która składa się z przedstawicieli największych polskich firm, związanych z branżą call i contact center. Podsumowanie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbyło się podczas uroczystej Gali w Teatrze Capitol w Warszawie.Skarbnica Narodowa Telemarketer Roku

Skarbnica Narodowa Telemarketer Roku

Skarbnica Narodowa Telemarketer Roku


Komentarze